מדוע להשקיע ברכישת משק?

החיים בכפר
מדוע להשקיע כסף ברכישת משק?

הדבר הראשון שחושבים עליו כשחושבים על להשקיע כספים, הוא השקעה בבורסה. אנשים רבים לא שומרים את הכסף שחסכו במרתפי הבנק בכספות חבויות ובוחרים להשקיע את כספם, במטרה להניב רווחים גבוהים הרבה יותר מהריבית שמוצעת להם בבנק על כספים אלה. אבל ההשקעה בבורסה נושאת בתוכה סיכון גבוה, כאשר לא רק שאתם עלולים לא להרוויח, אתם אף עלולים להפסיד את כל הכסף שהשקעתם. לכן, תחום ההשקעות השני בגודלו, שהוא כבר יותר בטוח מלשים את הכסף בבורסה הוא תחום הנדל"ן.

השקעות נדל"ן

בהשקעות בנדל"ן יש בטוחה גבוהה יותר ולכן, סכומי ההשקעה הם גבוהים הרבה יותר. מחירי הנדל"ן רק עולים ועולים כך שאנשים רבים שרוצים להשקיע בנדל"ן מוותרים על הרעיון בשל הסכום הגבוה שהם צריכים לשים. אבל כיום, יש בתחום התחום הזה אפשרויות השקעה חדשות – בקרקעות שבהן עתידים לבנות נדל"ן בעתיד.

השקעה בקרקע חקלאית

בשל ההבנה שתחום הנדל"ן הוא תחום שרק הולך וגדל עם הזמן, אנשים רבים בוחרים לשים כספם בהשקעה על קרקעות, שלעיתים אפילו לא נמצאות בשלב שהן מיועדות לבנייה. מה זה אומר? זה אומר שאפשר לרכוש קרקע חקלאית שבעתיד תופשר על ידי המדינה לבנייה ואז אפשר יהיה לבנות את ביתכם על קרקע זו או לחלופין, למכור אותה לחברת בנייה – מה שיכול להניב לכם רווח יפה מאוד על ההשקעה שלכם. חשוב לזכור שקרקע חקלאית עולה הרבה פחות מקרקע שכבר מיועדת לבנייה ולמרות שאתם לוקחים כאן סיכון, הרי שסיכוייכם להרוויח הוא גדול ביחס להשקעות אחרות דומות.

משק חקלאי למכירה בבורגתה

יתרונות בהשקעה של רכישת משק

אם התחלתם לבדוק ולאסוף מידע בנושא השקעה בקרקע או במשק, וודאי כבר גיליתם כי התזמון הנכון להשקעה הוא עכשיו. מדוע? מכיוון שהמגמה מראה שנעשים היום ניסיונות על ידי המדינה להפשיר עוד קרקעות חקלאיות בכדי להוריד את מחירי הנדל"ן. בעתיד, כשהביקוש לעומת ההיצע יצוף מחדש, יעלו שוב המחירים, כך שהנכס או הקרקע שלכם יעלו באופן ריווחי בהחלט.

אלמנט נוסף שמהווה יתרון ברכישת קרקע הוא כמובן נושא המיקום – קרקעות חקלאיות ממוקמות לרוב מחוץ לעיר, כאשר במידה ויופשרו לבנייה, תוכלו להקים את ביתכם באזור "חקלאי" עם אוויר נקי יותר ובאזורים שקטים יותר מאלה העירוניים. בעוד שלקנות נכס קיים במושב יכול להיות מחוץ להשגתכם מבחינת כלכלית, רכישה של קרקע חקלאית היא זולה יותר ובעתיד תוכלו לבנות עליה את ביתכם.

בואו לא נשכח שאלמנט העלות הוא מאוד משמעותי, בהבדל בין רכישת קרקע לבנייה לעומת רכישת קרקע חקלאית, כך שאתם יכולים לרכוש קרקע חקלאית אפילו כהשקעה עתידית למען ילדיכם – כך שלא תהיו בלחץ ובצפייה לשינוי מהיר והפשרת הקרקע.

ייעוץ מקצועי

בין אם אתם שוקלים לרכוש נכס במושב או לרכוש קרקע חקלאית, חשוב שיהיה בידיכם את כל המידע הרלוונטי שיסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם איזבלה ולקבל ייעוץ מקצועי ואמין ללא כל התחייבות. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏